Forum dla rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 16, przy ul. Wietrznej we Wrocławiu


#1 2011-09-15 11:08:24

adam_skoblinski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-15
Posty: 2
Punktów :   

Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

Czy w warunkach kiedy cały teren przed szkołą jest wybetonowany i wyasfaltowany, istnieją grube wycieraczki w holu między drzwiami, prośba o niewprowadzanie wózków ma sens?

Prośba czy zakaz? Czy pisanie jej wielkimi literami coś zmienia?
Dlaczego portierka poczuwa się do ścigania osób niestosujących się do PROŚBY?

A może wystarczy tylko dać grubszą wycieraczkę? A jeśli to nie wystarczy, to zmienić pory sprzątania (po 8.00 i po 12.30), żeby podłoga była idealnie czysta, i robić to bardziej na sucho, żeby szybko schło?

Offline

 

#2 2011-09-16 09:02:44

Kuba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

Bardzo proszę admina o ograniczenie odpowiedzi w sądzie do opcji "tak" i "nie". Obecna wersja jest tendencyja.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Kuba (2011-09-16 14:46:05)

Offline

 

#3 2011-09-16 22:02:30

kettoo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

Kuba napisał:

Bardzo proszę admina o ograniczenie odpowiedzi w sądzie do opcji "tak" i "nie". Obecna wersja jest tendencyja.
Pozdrawiam.

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, nie mam możliwości edytowania utworzonej sondy

Offline

 

#4 2011-09-16 22:26:38

Kuba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

kettoo napisał:

Kuba napisał:

Bardzo proszę admina o ograniczenie odpowiedzi w sądzie do opcji "tak" i "nie". Obecna wersja jest tendencyja.
Pozdrawiam.

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, nie mam możliwości edytowania utworzonej sondy

Zatem przy tak sformułowanych odpowiedziach nie możemy traktować wyników jako miarodajnych.
Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2011-09-21 21:07:32

 ananke

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

Generalnie jest to bardzo męczące przez ok.półgodziny trzymać bąbla na rękach, który swoje jednak waży!! - bo mniej więcej tyle czasu zajmuje odbieranie dziecka,rano troche mniej ...zanim się ubierze (a jeszcze nie ma zimy-kiedy to wkroczą ocieplaczeitd. czasem trzeba jeszcze z Panią coś załatwić itp. więc z wózkiem byłoby na pewno lepiej.... poza tym sprawa mam które miały np.cesarskie cięcie -nie powinny dźwigać przez jakiś czas-więc względy medyczne też powinno się rozważyć....
kolejne sprawy to dziecko śpiące w wózku- kilka takich dzieci na raz w holu , nagłe wypadki typu alarm przeciw pożarowy itp. -owszem jest obietnica, że Pani na portierni "spojrzy" na dziecko -ale odpowiedzialności w nagłych wypadkch nie weźmie. A co jesli będzie musiała nagle odejść ze swojego "stanowiska opieki nad wózkami "?zostawi dzieci?przecież z pewnością nie ma w umowie o pracę takiego obowiązku, że musi sprawować nadzór nad pozostawionymi wózkami - a tym bardziej sprawowania opieki nad dziecmi.
i kwestia , która mnie najbardziej martwi- w holu i przejściu przewija się masa ludzi-jak uczy doświadczenie- nie należy zbytnio wszystkim ufać- "bo tak"- zawsze ktoś może sobie po prostu wyjechać z wózkiem, cos z niego sobie "pozyczyć" lub nie daj Boże wyjeczać ze śpiącym dzieckim na spacerek..przecież pani na portierni nie prowadzi ewidencji kto jakim wózkiem i które dziecko czyje.......to tyle moich przemyśleń na ten temat-jeśli większość z Was ma podobne to może trzeba pisac petycje do Pani dyrektor...ktora wykazuje "zrozumienie dla sprawy , ale przecież wszystkim nam zależy zeby szkola byla czysta?bo sanepid itd.?" tylko czasami trzeba wyjśc poza biurokrację i dostosowac do potrzeb danej sytuacji..

Offline

 

#6 2013-02-26 12:26:59

kozako

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-21
Posty: 64
Punktów :   

Re: Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

Jestem za wprowadzeniem:)
-----------
http://www.adam-bialecki.pl/

Offline

 

#7 2013-03-18 15:31:56

kozako

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-21
Posty: 64
Punktów :   

Re: Czy jestem za wprowadzaniem wózków na teren szkoły?

ktoś jeszcze jest?
---------
http://www.cocochoco.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malaguti.pun.pl www.perasudinoi.pun.pl www.heineken.pun.pl www.money.pun.pl www.evo-cs.pun.pl